Upisi

Zahtjevi za Upis preuzimaju se u Dječjem vrtiću Šareni leptirić, Domovinskog rata 28a u periodu od 19.04. do 02.05. 2022.g.

Vrtić će osobne podatke sadržane u OBVEZNOJ DOKUMENTACIJI ZA UPIS i u DODATNOJ DOKUMENTACIJI ZA UPIS obrađivati u svrhu provođenja upisa kako bi se utvrdilo udovoljavaju li podnositelji zahtjeva propisanim uvjetima. Nepotpuna OBVEZNA DOKUMENTACIJA neće se razmatrati.

Roditelji upisane djece u pedagošku godinu 2022./2023. biti će obaviješteni telefonskim putem čim postupak upisa bude završen, a najkasnije do 15.6.2022.g

Roditelji su dužni do 30.6.2022.g. potpisati Ugovor za pedagošku godinu 2022./2023. čime si osiguravaju mjesto u odabranoj skupini.

Roditelji djece koja nisu upisana dužna su preuzeti dokumentaciju do 31.8.2022.g.

POTREBNO ZA UPIS:

• Zahtjev za upis
  • Preslik rodnog lista djeteta.
  • Potvrdu o prebivalištu oba roditelja
  • Potvrdu o prebivalištu djeteta
  • Potvrdu o obavljenom sistematskom pregledu i koje se vidi da je dijete uredno cijepljeno

Upis se provodi za:

• Jednu 10 – satnu vrtićku skupinu
  • Jednu 10 – satnu jasličku skupinu
  • Jednu 5  –  satnu popodnevnu skupinu

DODATNA DOKUMENTACIJA ZA UPIS ZA OSTVARIVANJE PREDNOSTI PRI UPISU

• djeca roditelja invalida Domovinskog rata čiji je supružnik u radnom odnosu
    • POTREBNO DOSTAVITI
    • Preslika pravomoćnog rješenja o statusu invalida Domovinskog rata il ipotvrda ureda državne uprave o statusu HRVI i elektronički zapis HZMO
  • Djeca oba zaposlena oditelja( ili samohranog zaposlenog roditelja ili roditelja na stručnom osposobljavanju za rad ili oba redovita studenta ili oba redovita učenika
    • POTREBNO DOSTAVITI
    • Potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO, odnosno potvrde fakulteta/škole o statusu redovitog studenta/učenika, ne starije od 30 dana od dana podnošenja zahtjeva za upis, rješenje o samostalnomo bavljanju djelatnosti za privatne poslodavce, dokaz o statusu poljoprivrednika, dokaz o statusu samohranosti roditelja
  • Djeca roditelja invalida Domovinskog rata čiji supružnik nije u radnom odnosu
    • POTREBNO DOSTAVITI
    • Preslika pravomoćnog rješenja o statusu invalida Domovinskog rata ili potvrda ureda državne uprave o statusu HRVI
  • Djeca iz obitelji troje ili više djece
    • POTREBNO DOSTAVITI
    • Preslike rodnih listova za svu djecu
  • Djeca u godini prije polasku u školu
    • POTREBNO DOSTAVITI
    • Preslika rodnog lista( do 1.4. tekuće godine dijetepuni 6 godina).
  • Djeca samohranih roditelja
    • POTREBNO DOSTAVITI
    •  Preslika smrtnog lista za preminulog roditelja, preslika rodnog lista djeteta u koji nije upisano ime oca, preslika izvatka iz matice rođenih za roditelja koji nije bio u braku, rješenja Centra za socjalnu skrb o privremenom uzdržavanju djeteta.
  • Djeca u udomiteljskim obiteljima
    • POTREBNO DOSTAVITI
    •  Preslika rješenja Centra za socijalnu skrb o smještaju djeteta u udomiteljsku obitelj.
  • Djeca roditelja koji primaju dječji doplatak
    • POTREBNO DOSTAVITI
    • Rješenje o priznavanju prava na dječji doplatak ( potvrda o predanom zahjevu za priznavanje pravana dječji doplatak i nadalje).
  • Djeca s teškoćama u razvoju koja se mogu integrirati na temelju mišljenja stručnog tima vrtića
    • POTREBNO DOSTAVITI
    • Lječnička dokumentacija( specijalistički nalazi, nalazi i mišljenje prvostup. tijela vješt. Ili rješenje Centra za socijalnu skrb o postojanju teškoća u razvoju djeteta, rješenje HZZO.